decoration decoration decoration
decoration
leaf leaf leaf leaf leaf
decoration decoration

Що врахувати при виборі одягу для вагітних

Що врахувати при виборі одягу для вагітних

одяг для вагітних

одяг для вагітних

Дизайнери в наш час прелагают багато варіантів одягу для дам в цікавому положенні. Що варто врахувати, вирішуючи, чи купувати ту чи іншу модель.
• Уникайте виробів з великими малюнками. Габарити в цей період і так чималі, а такі малюнки візуально роблять більше в кілька разів, ніж є насправді.
• Уникайте похмурих, сумних кольорів. Ваше обличчя буде купувати в такому одязі нездоровий вигляд.
• Вибирайте одяг, що робить акцент на лінії грудей. Такий одяг відверне увагу від кругленький живіт.
• Щоб заощадити кошти, вибирайте речі, які вдало комбінуються один з одним. Краще витратити гроші, що залишилися на малюка, та й одяг прослужить вам всього кілька місяців, що стосується
спеціального одягу для вагітних.
Комфортність – мало не основний критерій, яким варто керуватися при виборі одягу. Вам обом, тобто тобі і малюкові, одяг повинен бути зручна, тому відмовся від усього, що здавлює або перетягує животик: пасків, ремінців, тугих гумок. Краще віддати перевагу модель, яка легко змінює свої розміри, за допомогою різних пристосувань ти завжди зможеш підігнати її під мінливу фігуру. Можна зупинити свій вибір на сукнях зі шнурівкою на спині, сарафанах із зав’язками, різних штанцях зі спеціальними вставками на животі або боках. Переважно одяг з натуральних матеріалів: льону, бавовни, вовни, шовку, шифону. Це відноситься і до нижньої білизни. На те є кілька причин: в натуральному одязі тіло «дихає», вона комфортна при носінні і чудово виглядає. Аксесуари можуть прекрасно доповнити твій образ. Шарфи, сумочки, рукавички, хустки, палантини, окуляри допоможуть розставити правильні акценти або створити єдиний образ з розрізнених речей.
В цілому, ніщо не заважає тобі зберігати свій власний стиль, при цьому маючи на увазі, що змінилися обставини.

Share

Tags: одяг, одяг для вагітних, стиль

loading
×